مشاوره، طراحی و نظارت

شرکت سپنتا با بهره‌مندی از نرم افزارهای تخصصی مکانیک خاک از جمله  MSEW ،ReSSA ،PLAXIS ،GeoStudio و FLAC و بکارگیری نیروهای متخصص امکان ارائه طرح و نقشه‌های مربوطه در خصوص پایدارسازی گودهای ساختمانی، دیواره‌­های خاک مسلح، تثبیت بستر و آب‌بندی و زهکشی را در پروژه‌های عمرانی دارا می‌باشد.

تامین مصالح

گروه تخصصی سپنتا افتخار همکاری با تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان بسیار معتبر اروپایی همچون GSE  آلمان (ژئوممبران های پلی اتلینی)، Flag ایتالیا (ژئوممبران‌های PVC) و Huesker آلمان (ژئوگرید‌های خاکی و آسفالتی، ژئوتکستایل‌های بافته و عایق بنتونیتی زیست محیطی)، Naue آلمان (عایق‌های بنتونیتی ساختمانی)، Sika سوئیس (افزودنی‌ها و محصولات ترمیمی بتن)، Fosroc انگلستان (افزودنی‌ها و محصولات ترمیمی بتن) و تولید کنندگان موفق داخلی را در سابقه خود داشته و امکان تامین مصالح از منابع مذکور را دارا می‌باشد.

اجراء و کنترل پروژه

یکی از مهمترین مراحل طرح‌های عمرانی اجرای مناسب و با برنامه‌ریزی دقیق می‌باشد. این شرکت سعی بر آن دارد که با تجهیزات مناسب و بهره‌مندی از افراد مجرب به بهترین نحو ممکن و در زمان‌بندی پروژه، طرح را به موفقیت اجرا نماید.

پایش و کنترل کیفیت

پایش و کنترل کیفیت در پروژهای عمرانی نقش بسیار تعیین‌کننده در عملکرد آن در زمان بهره‌برداری دارد. با توجه به اینکه علم ژئوسنتتیک قدمت نسبتاً کمی (در حدود چندین دهه) دارد، پایش و کنترل کیفی مشخصات فنی، طراحی، اجراء از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این شرکت با افراد مجرب و ارائه خدمات آزمایشگاهی اقدام به پایش و کنترل محصولات نموده است.